У період з 27 по 29 березня 2018 року на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №1 відбулася ІІ очна сесія для вчителів початкових класів району, у рамках якої тренер-методист із питань початкової освіти Лисенко Світлана Вікторівна опрацювала з учасниками семінарів-тренінгів ключові аспекти проблем: «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення», «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища», «Педагогіка партнерства: сутність, основні принципи».

Під час навчання, яке було організовано із застосуванням інтерактивних технологій, вчителі початкових класів мали змогу детально опрацювати зміст нового Державного стандарту початкової освіти та модельних навчальних програм; ознайомитись із методикою проведення ранкових зустрічей, питаннями щодо ролі вчителя в організації освітніх осередків та створенні психологічно безпечного середовища, шляхами реалізації принципів педагогіки партнерства через співпрацю з батьками.

Під час семінарів-тренінгів учителі брали активну участь в обговоренні актуальних питань шляхом участі у «Мозковому штурмі» та «Керованій лекції», створювали правила та виконували цікаві вправи під час проведення «Ранкового кола»; вчилися створювати «Асоціативний кущ», «Сенкан», ділилися своїми враженнями від занять у «Щоденнику вражень» та виконали цікаву практичну роботу зі створення лепбуку.

Проведення семінарів-тренінгів сприяло підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності вчителів початкової школи, які у 2018-2019 навчальному році будуть працювати з першокласниками.

 

Перемикач версій