На базі Думанецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас для вчителів математики за темою: «Використання хмарних технологій в освітньому процесі сучасного навчального закладу для конструювання засобів навчання (компетентнісні задачі)». На початку зібрання директор школи Романенко Ніна Дмитрівна за допомогою відеопрезентації познайомила присутніх із історією та сьогоденням рідної школи.

Цікавою та змістовною була доповідь-презентація вчителя математики Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Нечипоренко Оксани Олексіївни про досвід формування математичної грамотності у провідних країнах світу.

За допомогою мультимедійної презентації вчитель математики Думанецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Погоріла Тетяна Микитівна, вчитель математики Думанецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів презентувала освітнє середовище «Інноваційне занурення в ЯКлас» та глибоко проаналізувала основи теорії компетентнісних задач.

У формі ділової гри був проведений майстер-клас: «Я роблю це так…», протягом якого Тетяна Микитівна ознайомила вчителів-предметників із особливостями будови компетентнісних задач та показала приклади складання тематичних компетентнісних контрольних робіт.

Під час тренінгу «Вивчаємо особливості будови компетентнісних задач та створюємо Google форму» учителі математики, працюючи в групах, із захопленням створювали тематичні тестові завдання.

Методист районного методичного кабінету Тищенко Ірина Анатоліївна ознайомила вчителів математики із листом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 22.02.2018 № 432/02 «Про посилення роботи щодо запобігання жорстокому поводженню з дітьми», проаналізувала проведення інтелектуальних конкурсів та олімпіад у 2017-2018 навчальному році та провела нараду, на якій розглянула питання: атестація педагогічних працівників та їх участь у фахових конкурсах, друк у фахових виданнях, участь у XXІІІ обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини» та конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів, районному інтернет-семінарі з теми: «Формування ключових компетентностей учнів у контексті концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа», вибору підручників для 5-10 класів із математики на 2018-2019 н.р. та організації проведення ДПА з математики в 2017-2018 навчальному році.

Методичні заходи такого спрямування надають можливість ознайомити вчителів району із найкращим педагогічним досвідом, залучити їх до участі в обговоренні актуальних фахових пропозицій та запитань.

>> 

 

Перемикач версій