У місті Ірпінь відбулася чудова подія для всіх зацікавлених учителів англійської мови України – GoGlobal camp 2018 - тренінг, який проводився спільно з Міністерством освіти і науки України та Regional English Language Office, Посольством США в Україні. Мета тренінгу - підготовка кваліфікованих організаторів та лідерів для реалізації програми GoCamp у літніх мовних таборах. Учителі з усієї України долучилися до участі у проекті. Переможцями від Черкаського району у Всеукраїнському проекті GoCamp 2018 стали вчитель Чорнявського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» Нестеренко Лідія Іванівна та вчитель Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Прощаликіна Ірина Миколаївна, які і були активними учасниками тренінгу.

Учителям були запропоновані шість методичних тем, серед них: Strategies for Making Your Camp Successful; PBL (Project Based learning); 21st Century Life Skills; CLIL (Content and language Integrated learning); Learner Autonomy and Learning Stations; Gamifying Camps. Педагоги отримали величезне задоволення і позитивні емоції від спілкування з чудовими організаторами, тренерами. Учасникам зібрання було запропоновано багато різних ідей, які можна використати для Getting Started and Warming up, Focusing Attention, Cooling down and Wrapping Up.

Народний депутат Мустафа Найєм вручив всім сертифікати та пообіцяв свою підтримку та допомогу. За підтримки компанії «Біхайв» між громадською організацією «Глобел офіс» та Чорнявським НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» був підписаний меморандум про співпрацю.

Тож із нетерпінням чекаємо зустрічі з кемперами та волонтерами влітку!

  

Перемикач версій