У системі роботи районного методичного кабінету відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації суттєву роль відведено забезпеченню необхідних умов для адаптації молодих педагогів у навчальних закладах, їх творчої діяльності та професійного зростання.  Уважне ставлення до кожного молодого педагога, науково-методичний супровід їх професійного становлення й розвитку – пріоритет у роботі методистів РМК.

Стало традицією у кінці навчального року підводити підсумки роботи з молодими педагогами, які тільки розпочали свою трудову діяльність у закладах загальної середньої освіти. Форум відбувся на базі Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та районної станції юних натуралістів. Відкрила форум завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна, яка ознайомила з його програмою. Мета форуму – визначити нові професійні ролі та завдання сучасного педагога в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

Директор школи Баранник Григорій Іванович презентував навчальний заклад, педагогічний колектив, досягнення. Заступник директора з навчально-виховної роботи Мигаленко Тетяна Василівна разом із заступником директора з виховної роботи Марштупою Зінаїдою Іванівною, педагогом-організатором Науменко Тетяною Павлівною, соціальним педагогом Коваль Світланою Петрівною, практичним психологом Попович Наталією Миколаївною запросили всіх до педагогічного кафе, в якому звучала музика, відбувалося спілкування колег-однодумців, виконано ряд інтерактивних вправ.  Молоді педагоги відвідали навчальні кабінети, ознайомилися з роботою шкільної бібліотеки.

Радо зустріла молодих педагогів директор районної станції юних натуралістів Насонова Ганна Олексіївна. Вона презентувала мережу гуртків станції, розкрила досвід щодо розвитку пізнавальних інтересів школярів, виховання любові до природи рідного краю. Велике задоволення учасники форуму отримали від перегляду відеопанорами «Барви рідного села», спілкування з жителями живого куточка та участі в майстер-класі «Я роблю це так!» Методист районного методичного кабінету Іванченко Галина Борисівна  провела методичний інструктаж щодо створення скрайбінг-презентації.

У ході роботи молоді педагоги обговорили моральні настанови В.О.Сухомлинського.

Такий методичний захід сприяв формуванню педагогічного іміджу, побудови індивідуальної освітньої траєкторії розвитку молодих педагогів відповідно до особистісних потреб, інтересів та здібностей.

Форум відбувся за підтримки голови Черкаського райкому профспілки працівників освіти і науки Рябчич Людмили Володимирівни.

Бажаємо молодим освітянам відпочити влітку і з відновленими силами, творчим натхненням розпочати новий 2018-2019 навчальний рік.

 

 

Перемикач версій