Для учнів військово-патріотичного загону «Нащадки козаків», який функціонував у пришкільному таборі «Калинка» Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, були організовані екскурсії славетними місцями рідного краю.

Першою мандрівкою стала екскурсія на Шаєву гору в село Нечаївка. Діти відвідали «Криницю совісті», зробили фото та смакували смачну козацьку кашу, яку самі приготували в цій чарівній місцині. Пізнавальними були також екскурсії до Черкаських обласних музеїв: художнього та краєзнавчого. У поїздці до парку «Сосновий бір», що в місті Черкаси, кожен отримав необхідну дозу естетичного задоволення від споглядання кам’яних скульптур та природного ландшафту. Також діти поповнили власні фотоколекції для соціальних мереж.

Під час відвідування Головного центру підготовки особового складу державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в смт.Оршанець хлопці та дівчата познайомилися з основними видами діяльності прикордонників, оглянули навчальні класи з підготовки фахівців, які нестимуть службу на рубежах рідної держави. Спробували себе в ролі митника, який перевіряє документи осіб, що перетинають кордон. Запам’яталася й екскурсія до Центрального музею ДПСУ. Особливо вразили експонати в залі «Історія козацтва».

Всі поїздки видалися на славу! Стомлені, але безмежно щасливі, з неймовірним багажем вражень та знань поверталися додому діти, прокручуючи в голові найприємніші моменти мандрівок.

 

Перемикач версій