У 26 навчальних закладах району з 29.05.2018 по 15.06.2018 працювали 27 мовних загонів. 448 учнів 2-8 класів перебували в багатокультурному середовищі, навчалися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Діти покращили свої знання, беручи участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, інсценуванні казок, подорожах, змаганнях, спілкуванні англійською та німецькою мовами. Завдяки такому насиченому подіями відпочинку діти зрозуміли, що іноземні мови – це нові знайомства, знання, цікава інформація про навколишній світ,  незвичайні пригоди.

У роботі мовних загонів було задіяно 44 педагоги іноземних мов, 1 волонтер Корпусу миру США, 2 волонтери Всеукраїнського проекту «GoCamps», 27 учнів-волонтерів 8-10 класів, а також практичні психологи, вчителі фізичної культури, музичного та образотворчого мистецтва, шкільні бібліотекарі, що забезпечило інтегровані види роботи.

Тематичні напрямки роботи таборів були різними: «Спорт та здоров’я»,  «Відпочинок і дозвілля», «Країнознавство», «Мистецтво», «Лідерство, молодіжний рух», «Театральний». Учителі поєднували вивчення іноземних мов зі спортивними змаганнями, екскурсіями, фізичними вправами, а також допомагали учням пізнавати культуру, історію та традиції різних країн світу.

У літніх мовних таборах діти мали можливість спілкуватися іноземними мовами (англійською, німецькою) та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових, концертних та спортивних програмах, театральних виставах, проектах, подорожах тощо).

Кожен день перебування дітей у таборі був наповнений заняттями, що були корисними та багатогранними, побудованими таким чином, щоб всі змогли проявити творчі здібності, вдосконалити навички комунікативного мовлення, подолати психологічний бар’єр у спілкуванні іноземною мовою.

 

 

Перемикач версій