04 жовтня 2018 року у лісовому масиві санаторію «Україна» відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування «Осінній лист». Черкаський район представляли команди Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Вовченко Олександр Володимирович) та Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанківської сільської ради (керівник Біда Володимир Петрович).

Змагання проходили у чотирьох вікових категоріях (окремо хлопці і дівчата). Найкращою серед дівчат до 12 років стала Величко Анастасія, учениця Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І місце). Леськівчанки Богуцька Анна та Шаріпова Єлизавета посіли ІІІ місце у групах до 14 і 16 років відповідно. Призерами серед хлопців стали Курбат Павло і Олексенко Дмитро (Леськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та Макаренко Євгеній (Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Вітаємо переможців, призерів та керівників команд із успішним виступом. Бажаємо і надалі гідно тримати звання кращих юних туристів Черкащини.