У закладах дошкільної освіти проходить свято Осені. А це завжди дивовижні чудеса, чарівні фарби, дзвінкий сміх дітей, море посмішок і веселощів! Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти з парасолькою, і можливості бігати по калюжах у гумових чобітках.

      На святі усі діти з задоволенням співають пісні, розказують вірші, прославляючи осінь за її красу та врожаї. У гості до дошкільнят приходить  щедра Осінь, яка розважає малят іграми, конкурсами  та загадками. А на завершення вона усіх частує своїми дарами – яблуками, грушами, а також смачним короваєм.

       У вихованців під час такого заходу розвивається почуття колективізму. Твори фольклору, пісні, вірші про працю восени, про Україну та природу формують патріотичні почуття, виховують у дітей кращі моральні якості.

      Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар - все це важливі фактори веселого настрою та яскравих емоцій у дітей, створених працівниками дошкільних установ.

       Свято Осені приносить малятам велику втіху та радість!

 

 

Перемикач версій