Семінар-практикум вчителів із проблеми «Розвиток ключових компетентностей ХХІ століття засобами іноземної мови» відбувся у Чорнявському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа  І-ІІІ  ступенів».

       Учасників зібрання, ще на шляху Черкаси-Чигирин, зустрів учень 10 класу Нестеренко Владислав, який дорогою до с.Чорнявка англійською мовою розповів про мальовничі та історичні місця своєї маленької Батьківщини.

        Директор Чорнявського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Селецька Ганна Іванівна радо зустріла  вчителів іноземних мов району та разом із учнями представила свій навчальний заклад  презентацією  «Школа  з дитячим обличчям».

       Методичну майстерню розпочала вчитель іноземних мов Ратушна Наталія Іванівна, яка розповіла про особливості роботи  Євроклубу, а Нестеренко Лідія Іванівна розповіла про  «Квест як форма проведення засідань Євроклубу для розвитку навичок ХХІ століття».

      Всі присутні розділилися на дві команди («British», «Deutsch»), які складалися із 6 учнів та вчителів-учасників семінару. З великим інтересом всі брали участь у засіданні шкільного Євроклубу  за темою: «Bringing the World Together: Great  Britain, Germany, Ukraine» з елементами веб-квесту.

      Голова районного методичного об’єднання вчителів іноземних мов Гаврюшова Людмила Михайлівна провела майстер-клас: «Технологія «лепбукінг» як ефективний засіб формування навичок ХХІ століття у першому класі Нової української школи».

      Наприкінці зібрання учні презентували свої фінальні проекти, співали гімн Великої Британії, танцювали ірландський народний танець, переглянули  відеофільм  «We are Different, but We are Together» про подорож восени учнів та вчителів Чорнявського навчально-виховного комплексу до школи-побратима  у м. Готта (Німеччина).

       Завершальним  було «коло» всіх учасників, де присутні взялися за руки і висловили подяку адміністрації, педагогічним працівникам закладу та всім причетним до проведення такого інноваційного засідання Євроклубу.

        Тож сподіваємося, що вчителі донесуть до своїх навчальних закладів свої враження та використають отриманий досвід у своїй роботі.

 

Перемикач версій