Проблема логіко-математичного розвитку дітей на сучасному етапі дошкільного дитинства набуває все більшого значення. Сформоване логіко-математичне мислення допомагає сучасній дитині аналізувати різноманітні процеси, приймати рішення не лише згідно з чітко розробленими алгоритмами, але й коригувати власні дії у змінних умовах життя.

          Саме про логіко-математичний розвиток дошкільників, застосування математичних понять у різних видах діяльності та у повсякденному житті йшла мова під час районного методичного об’єднання вихователів старших груп, яке відбулось у дошкільному навчальному закладі «Яблунька» села Худяки.

          Вихователь Ложкова Оксана Олексіївнапровела змістовне та цікаве заняття у формі математичного квесту «У пошуках святого Миколая». Дошкільники відгадували та вирішували непрості, несподівані загадки (завдання), виявляли знання, кмітливість, спостережливість, постійно були в русі, проявляли командний дух. Під час заняття педагог використала піскову анімацію, яка сприяла розвитку пізнавальних процесів та вмінню орієнтуватись у просторі.

       Завідувач дошкільного навчального закладу Короп Лариса Володимирівна розкрила значення використання математичних понять та знань У повсякденному житті під час мультимедійної презентації «Формування логіко-математичного розвитку дошкільників». Лише опанувавши логіко-математичні операції, дошкільники стануть уважними, навчаться чітко мислити, зможуть сконцентруватись на суті проблеми. «А ці якості надважливі в Новій українській школі», – зазначила доповідач.

         Справжнім приємним сюрпризом для вихователів стало проведення практичної роботи з казковим персонажем у формі математичної подорожі, яку провели вихователі Пустовалова Оксана Василівната Мартиненко Світлана Іванівна. Учасники зібрання проявили свою активність, творчість та знання. Використання інтерактивної форми роботи сприяловдосконаленню педагогічної майстерності педагогів та розвитку їх творчого потенціалу.

        У ході роботи кожен учасник міг насолодитись дитячим таночком, який підготувала музичний керівник Огурцова Надія Олексіївна. На згадку про зустріч присутні отримали подарунки, виготовлені руками педагогів та дітей.

          Методичне об’єднання пройшло в теплій та доброзичливій атмосфері. Такі зустрічі вкрай необхідні для обміну досвідом та налагодження тісних взаємин між педагогами-дошкільниками.

 

Перемикач версій