Пономаренко Антоніна Вікторівна – Вчитель із великої літери. Вона належить до когорти тих педагогів, які щодня чесно виконують свій учительський обов’язок не заради нагород або відзнак, а заради дитини і її майбутнього. Вона серцем розуміє, що Вчитель – це не професія. Це – Місія! Уже 45 років Антоніна Вікторівна працює вчителем історії та правознавства Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

   Щороку її вихованці здобувають призові місця в  обласних та районних олімпіадах із історії та правознавства, військово-патріотичному конкурсі «Герої не вмирають», наукових конференціях, беруть участь у міжнародних історичних та правових конкурсах, мають успішні результати ЗНО. Дітищем Антоніни Вікторівни є її гордість – музейна кімната бойової слави та гурток «Пам'ять», який є центром національно-патріотичної роботи школи, села.

   А ще за роки педагогічної праці Антоніна Вікторівна стала наставником для великої родини вчителів суспільних дисциплін Черкаського району, методоб’єднання якого очолює з 1995 року. Чимало її вихованців вибрали юридичні професії.

   Щиро вітаємо Антоніну Вікторівну із почесною нагородою - Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом! Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у вихованні майбутнього покоління. Нехай енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служать на благо України!

 

Перемикач версій