«Цивільний захист − це не просто слова. За цим стоять життя, здоров’я та безпека людей. Наразі працівники закладів освіти знають, як виконувати свої обов’язки у разі виникнення надзвичайної ситуації чи стану. Але нам є ще над чим працювати», − зазначила начальник відділу освіти Григорчук Людмила Василівна, розпочавши щорічний для директорів закладів освіти навчально-методичний збір із питань цивільного захисту.

     Зустріч розпочали із вручення подяки завідувачу обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів другої категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області Дроговозу Юрію Борисовичу за багаторічну співпрацю з відділом освіти Черкаської районної державної адміністрації щодо розвитку системи цивільного захисту галузі освіти Черкаського району, значний особистий внесок у підвищення професійної компетентності керівного складу та фахівців закладів освіти з питань цивільного захисту.

     На заході виступив спеціально призначена особа з питань цивільного захисту управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Герман Микола Миколайович, який нагадав  присутнім про структуру системи цивільного захисту в закладі освіти, про функціональне призначення органів управління та сил цивільного захисту школи. Особливу увагу він звернув на порядок відпрацювання плануючих, звітних, облікових документів, організації  навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов`язана зі здійсненням заходів із питань цивільного захисту.

     Старший майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області  Палажченко Володимир Іванович довів до керівників закладів освіти основи організації пожежної безпеки та заходи щодо її забезпечення.

     Під час заходу головним спеціалістом відділу освіти Блощаневич Вікторією Вікторівною було розглянуто та доведено низку важливих питань із забезпечення цивільного захисту, акцентувавши увагу на плані основних заходів на 2019 рік у галузі освіти.

     На завершення заходу з присутніми проведено тестування щодо знання нормативно-правових документів, що регулюють діяльність суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту.

 

Перемикач версій