На базі Худяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас за темою: «Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з математики шляхом створення онлайн вікторин за допомогою платформи «Kahoot».

         Майстер-клас проводився з метою підвищення ефективності впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, формування цифрових компетентностей учасників освітнього процесу та узагальнення і систематизації математичних компетентностей для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

           Захід розпочався із демонстрації відео-презентації про школу та розповіді директора Худяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сивець Ганни Іванівни, про пріорітетні тенденції та інновації, які впроваджують педагогічні працівники в освітньому процесі. Колектив школи створив атмосферу урочистості та свята, змотивувавши тим самим вчителів-предметників на плідну роботу.

              За допомогою мультимедійної презентації «Використання платформи Kahoot в освітній діяльності вчителя»вчитель математики Педан Ніна Володимирівна, Худяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів провела майстер-клас та тренінг зі створення вікторин, дидактичних ігор і тестів у програмі «Kahoot».

              Під час практичних робіт учасники майстер-класу із великим захопленням розв’язували тестові завдання, завдання на встановлення відповідності за допомогою платформи «Kahoot» та завдання відкритої форми з короткою та розгорнутою відповіддю.

               Під час наради методист районного методичного кабінету Тищенко Ірина Анатоліївна ознайомила вчителів із наказом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 15.02.2019 № 25 «Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, проаналізувала участь вчителів-предметників у обласній інтернет-конференції з теми: «Досвід реалізації наскрізних ліній ключових компетентностей у навчанні математики в основній школі», звернула увагу на важливість використання матеріалів сайтів Українського центру якості освіти: http://testportal.gov.ua/mathem/ та https://zno.osvita.ua/mathematics/ під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, накреслила шляхи участі вчителів математики у XXІV обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини», конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів, районному інтернет-семінарі з теми: «Реалізація наскрізних змістових ліній чинних програм на уроках математики».

              Бажаємо всім учасникам майстер-класу творчих успіхів і натхнення, креативності у виборі ідей, сміливих рішень і проектів. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, а продовжуйте завжди рухатись уперед!

 

Перемикач версій