Освітяни Черкаського району особливу увагу приділяють питанням вивчення історії, адже це саме ті теми, які формують у сучасної молоді соціальну, громадянську, аксіологічну компетентності.

       07 березня 2019 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся Всеукраїнський семінар-презентація нового інтерактивного ресурсу «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя»– збірки методичних розробок про багатогранну історію та пам’ять Бабиного Яру у місцевому та загальноукраїнському контексті.

       У роботі семінару взяли участь учителі історії Завалко Тетяна Анатоліївна (Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2) та Зіма Ольга Миколаївна (Леськівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Вони отримали від організаторів сертифікати про участь, друкований примірник видання та доступ до віртуальної виставки із документальними ресурсами.

       У сучасному контексті особливого акценту набуває явище пам’яті, адже нам важливо не просто пам’ятати для статистики, а пам’ятати – щоб не повторювати, попередити, винести уроки.

 

 

Перемикач версій