У закладі дошкільної освіти «Світлячок» села Руська Поляна відбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів середніх груп. 

Вихователь-методист Чередніченко Людмила Іванівна під час презентації за темою: «Дитячий садок-осередок для сталого розвитку» збагатила досвід вихователів знаннями про основні положення концепції, завдання та ключові ідеї сталого розвитку. У виступі наголосила, що у цивілізованому суспільстві бережливість вважають як одну з чеснот особистості. І вкрай важливо формувати цю рису з дошкільного віку як внутрішню моральну потребу, що визначає спосіб життя людини. Освіта для сталого розвитку - це демократичний процес, у ході якого дитина разом із педагогом організовують спільну освітню діяльність. Людмила Іванівна підкреслила, що необхідно пам’ятати, що всі види діяльності, запропоновані дітям, повинні хвилювати не тільки і не стільки інтелектуальну сферу вихованців, а й почуття, емоції, ставлення до навколишнього світу, ціннісні орієнтації.

На занятті «Подорож із Електрончиком», яке підготувала і провела вихователь Гайка Наталія Іванівна, діти поділилися своїми знаннями про те, як потрібно економно використовувати природні ресурси.

Вихователі підвищили теоретичний рівень знань про особливості форм і методів роботи з дітьми у межах освіти для сталого розвитку, а також рівень практичних навичок виготовлення ігор із вторинної сировини та їх застосування в повсякденному житті.


Перемикач версій