На базі комунального закладу «Обласна бібліотека для дітей» Черкаської обласної ради 04 березня 2020 року відбувся практикум для шкільних бібліотекарів з проблеми: «Ведення документації бібліотеки закладу освіти: облік, інвентаризація та списання фонду».

Завідувач відділу комплектування фонду та каталогізування документів Устименко Людмила Григорівна та редактор обласної дитячої бібліотеки Плешакова Тетяна Анатоліївна ознайомили присутніх із особливостями ведення бібліотечної документації відповідно до сучасних вимог та надали практичні рекомендації щодо ведення сумарних та інвентарних книг, оформлення актів.

Завідувач науково-методичного відділу Зимовець Алла Юріївна презентувала учасникам зібрання план проведення та особливості різних конкурсів для школярів.

Методичний дайджест провела методист районного методичного кабінету Сімончук Тетяна Юріївна. Бібліотекарі ознайомилися з інструктивно-методичними матеріалами для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 3 та 7 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору; обговорили порядок вибору вчителями підручників, оформлення вибору та внесення результатів вибору на сайт ІСУО. Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2020» та обговорено стан підготовки до щорічної обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2020».


 

Перемикач версій