11.03.2020 відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів із навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Черкаського району. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Григорчук Людмила Василівна відкрила нараду та розповіла про подальші перспективи розвитку галузі в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа».

Завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна розкрила питання особливостей підвищення кваліфікації педагогічних працівників у контексті Постанови Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 № 105. Відбулося колективне читання та обговорення листа МОН України від 04.03.2020 № 1/9-141 «Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти». Не залишилося поза увагою й питання участі випускників ЗЗСО у пробному ЗНО, реєстрації на основну сесію ЗНО у 2020 році.

Про виконання заходів щодо поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, та дотримання вимог безпечності харчування і запобігання випадків харчових отруєнь у ЗЗСО, організацію гарячого харчування; проведення заліку з гігієнічних вимог для працівників харчоблоків ЗЗСО; порядок зарахування учнів до 1 першого класу в 2020 році наголосила головний спеціаліст Осейко Тетяна Вікторівна.

Методист районного методичного кабінету Іванченко Галина Борисівна акцентувала увагу на порядок атестації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти атестаційною комісією при відділі освіти, документальне забезпечення атестації, терміни подачі атестаційних матеріалів; особливості надання щорічної основної відпустки педагогам та додаткової соціальної відпустки на дітей; особливості обліку працівників-призовників 1993-2002 років народження.

Підведено підсумки вибору підручників для здобувачів освіти 3 класів.


Перемикач версій