Із метою піднесення престижу української мови і літератури, історії України в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в учнівської молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, його історичного минулого в Україні щороку проходить Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об`єднаймося ж, брати мої!». Цього року він відбувся під гаслом: «Ради тебе перли в душу сіють, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…»).

Черкаський район представив 3 роботи на обласний етап. Одна з них була представлена на підсумковому етапі й отримала перемогу в номінації «Література». Це новела «Заради життя», автором якої є Одинюк Єлизавета, учениця 8 класу Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У новелі порушено актуальні проблеми сьогодення, тісно переплетені теми війни, волонтерства, патріотизму, кохання.

Підготувала ученицю вчитель української мови і літератури Преснякова Валентина Володимирівна, учні якої є постійними учасниками й переможцями творчих конкурсів.

Ця перемога – результат постійної роботи педагога і підтримки талановитої молоді в Черкаському районі.

Перемикач версій