Шановні діти, працівники освітянської галузі,батьки,  жителі Черкаського району!

Сьогодні ми перегортаємо останню сторінку 2019-2020 навчального року. Він був непростий, але нехай запам’ятається кожному з вас новими відкриттями в країні Знань, вагомими результатами наших юних інтелектуалів на обласних етапах всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, творчих та спортивних випробуваннях,  педагогів - у конкурсі «Вчитель року», обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Ми всі пройшли нелегкий шлях дистанційного навчання у період карантину. Дякую педагогічним колективам, здобувачам освіти за сумлінну працю, батькам – за підтримку і розуміння.

 Найкращі та найщиріші мої побажання випускникам закладів загальної середньої освіти, їх родинам. Випускники, ви молоді, красиві, компетентні, впевнені у собі особистості, у вас безліч нових ідей, шалених шалених мрій, які в житті ви обов’язково реалізуєте. Ми у вас віримо! Хай ваше життя буде щасливим, безхмарним,  завжди з теплотою та вдячністю згадуйте рідну домівку, школу, село. Пам’ятайте, що ви – українці з великою історією свого народу.

Радісний дзвін останнього дзвоника для більшості школярів знаменує початок літніх канікул. Бажаю яскравих вражень від спілкування з друзями, реальних, а не віртуальних подорожей, насолоди від теплого сонця, веселкових днів.

Миру, безхмарного неба, здоров’я всім! До зустрічі в новому навчальному році!!!

 

Перемикач версій