Закриті дитячі садочки — одна з головних проблем батьків, які повернулись на роботу після послаблення карантину. Тож поступово після послаблення карантину до функціонування повертаються заклади дошкільної освіти, виконуючи рекомендації МОЗу та ГДСЛу.

Із 02 червня відновили свою діяльність  заклади дошкільної освіти «Сонечко» села  Лозівок та «Струмочок» села Будище Будищенської сільської ради. Освітні заклади виконали всі тимчасові протиепідемічні заходи, спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19) - це наявність медичних масок, рукавичок, антисептиків, безконтактних термометрів, організації місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Окрім цього, проведено  аналізи води із системи водопостачання, щоб переконатись у її безпечності та якості після тривалого простою.

Проводиться температурний скринінг дітей та всіх працівників закладу дошкільної освіти. Батьки, виконуючи рекомендації Кабінету Міністрів України, передають дітей педагогам на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення).

Наразі в інших закладах дошкільної освіти триває підготовчий етап. Заклади розпочнуть роботу, створивши максимально безпечні умови для вихованців та працівників.

Перемикач версій