10 червня 2020 року пройшла інструктивно-методична нарада із використанням платформи ZOOM за темою: «Організація проведення інвентаризації в інформаційно-телекомунікаційній системі «Державна інформаційна система освіти».

Методист районного методичного кабінету Сімончук Тетяна Юріївна ознайомила присутніх із нормативними документами щодо забезпечення підручниками та навчальними посібниками учасників освітнього процесу. У ході роботи підведено підсумки щорічної інвентаризації фондів шкільних підручників та визначено потреби закладів загальної середньої освіти Черкаського району у підручниках на 2020-2021 навчальний рік. Наголошено на своєчасному веденні бухгалтерської документації та звітності шкільних бібліотекарів. Методист приділила особливу увагу листам Міністерства освіти і науки України щодо проведення Всеукраїнської централізованої інвентаризації бібліотечних фондів підручників для 5-11 класів, методичним рекомендаціям з введення даних про інвентаризацію та дотримання інструкції щодо роботи бібліотекарів в системі ІСУО.

Присутні обговорили стан функціонування вебсторінок «Бібліотека» на сайтах закладів загальної середньої освіти та підготовки до нового навчального року.

Перемикач версій