Квітень – травень 2020 року в закладах загальної середньої освіти – це період наполегливої роботи керівників, їх заступників над підсумками діяльності за навчальний рік та реалізації науково-методичної проблеми  за період 2015-2020 років. Крім того, вони підвищували управлінську компетентність в умовах дистанційної роботи педагогів та навчання здобувачів освіти. Нова українська школа ставить сучасні вимоги до директора освітнього закладу, у зв’язку з чим змінюються його роль, функції, компетенції та компетентності. Зміни в освіті вимагають постійних обговорень актуальних питань, внесення певних коректив у планування роботи.

20.05.2020 завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна провела вебінар на платформі ZOOM за темою: «Теоретичні аспекти створення Стратегії розвитку освітнього закладу». Запропоновано адміністраціям освітніх закладів науково-методичне питання, над яким можна працювати протягом трьох років, надано методичні рекомендації щодо розробки Стратегії розвитку освітнього закладу, обговорено сучасні тренди в освіті.

17.06.2020 начальник управління Державної служби якості освіти у Черкаській області Ковтун Оксана Анатоліївна провела для директорів Черкаського району онлайн-семінар за темою: «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти та самооцінювання ЗЗСО». У ході семінару наголошено на обов’язковій розробці Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти та Положення про академічну доброчесність, визначено методи збору інформації.

Головні спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету продовжують онлайн-консультації педагогів із означених питань.


Перемикач версій