02.09.2020  в онлайн-режимі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів із навчально-виховної роботи – організаторів освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти. Начальник відділу освіти Григорчук Людмила Василівна інформувала про стан освітньої галузі, основні завдання в новому 2020-2021 навчальному році в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа», визначила  пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти в умовах пандемії. Наголосила на важливості створення безпечного освітнього середовища та попередженні і протидії булінгу (цькуванню), неухильного дотримання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020  № 641 та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50.

Завідувач районного методичного кабінету Церковна Вікторія Олександрівна акцентувала увагу заступників на першому етапі реалізації в районі науково-методичного питання на 2020-2023 роки: «Розвиток професійної та цифрової компетентності педагогів із метою підвищення якості освіти. Створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських та загальнолюдських цінностей», основних завданнях методичної роботи, рекомендаціях щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році (лист МОН України від 01.08.2020 № 1/9-430), переліку навчальної літератури, рекомендованої МОН України для використання у закладах загальної середньої освіти, виконаннях заходів щодо розвитку STEM-освіти, презентувала посібник «Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи».

Методист районного методичного кабінету Лисенко Світлана Вікторівна наголосила на особливостях організації освітнього процесу в початковій школі в умовах карантину, реалізації принципів Нової української школи в 1-3 класах, викладанні предмету «Захист України».

Про оголошення 2020-2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні (Указ Президента України від 30.01.2020 № 31/2020), проведення відповідних районних та шкільних заходів розповіла методист районного методичного кабінету Тищенко Ірина Анатоліївна.

Завідувач районного відділу МАН України Шовкопляс Анатолій Іванович зосередив увагу на підготовці і керівників наукових робіт, і здобувачів освіти  до участі в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Про порядок формування та подання статистичних звітів за 2020-2021 навчальний рік, оформлення документів щодо організації індивідуального, інклюзивного, екстернатного, дистанційного навчання розповів головний спеціаліст відділу освіти Крутінь Іван Іванович.

Новий навчальний рік повинен бути успішним, незабутнім, багатим на досягнення. Тож хай усім щастить!

 

 

 

Перемикач версій