27.08.2020 проведено олайн-засідання професійної спільноти вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Черкаського району та об’єднаних територіальних громад.

На методичній онлайн-зустрічі проведено глибокий аналіз роботи районних методичних об’єднань учителів початкових класів за 2019-2020 навчальний рік та сплановано роботу щодо організації освітнього процесу в початкових класах у 2020-2021 навчальному році.

Методист районного методичного кабінету Лисенко Світлана Вікторівна надала учасникам онлайн-зібрання інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів початкової ланки в умовах очного та дистанційного навчання.

Ураховуючи завершення 2019/2020 навчального року в умовах карантинних обмежень, рекомендовано на початку 2020/2021 навчального року провести вхідне оцінювання учнів із метою визначення рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та спланувати подальшу роботу із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.

У ході засідання ознайомлено вчителів початкових класів із алгоритмом роботи під час змішаного навчання, особливостями організації освітнього процесу в 3 класі, де розпочинається впровадження другого циклу початкової освіти.

Методист наголосила на важливості спрямування освітнього процесу на духовний розвиток особистості, утвердження загальнолюдських цінностей, розкритті потенційних можливостей та природних задатків кожної дитини, збереження життя та здоров’я здобувачів освіти.


 

 

 

Перемикач версій