03.09.2020 на платформі Google Meet відбулося засідання професійної спільноти шкільних бібліотекарів, на якому було проаналізовано роботу за 5 років та за 2019-2020 навчальний рік.

Методист районного методичного кабінету Сімончук Тетяна Юріївна оголосила результати огляду шкільних бібліотек та подякувала за підготовку до нового навчального року, ознайомила із новими офіційними документами в галузі освіти, а саме: з листами Міністерства освіти і науки України про організацію роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти, створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти та попередження і протидії булінгу (цькуванню). У ході засідання зосереджено увагу на Плані заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», запобіганні академічному плагіату, запровадженні STEM-освіти, переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти (лист МОН України від 22.07.2020 №1/9-394) тощо. Презентовано добірки статей журналу «Шкільний бібліотекар» для використання у роботі.

Методистом підведено підсумки участі шкільних бібліотекарів у Всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека - 2020», VІ Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини», конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів.

Із метою забезпечення виконання навчальних програм, враховуючи зміну контингентів учнів, здійснено перерозподіл підручників між закладами загальної середньої освіти на 2020-2021 навчальний рік.


 

 

 

Перемикач версій