28.08.2017 на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 та 29.08.2017 на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися засідання районних методичних об’єднань вчителів математики, фізики та інформатики.

За допомогою мультимедійних презентацій методист районного методичного кабінету Тищенко Ірина Анатоліївна проаналізувала роботу районних методичних об’єднань за 2016-2017 навчальний рік, результати ДПА та ЗНО в 9 та 11 класах, готовність кабінетів математики, фізики та інформатики до нового навчального року, підвела підсумки моніторингових досліджень із математики та астрономії.

Керівники районних методичних об’єднань ознайомили педагогічних працівників із оновленими програмами для учнів основної школи загальноосвітніх навчальних закладів та з інструктивно-методичними листами Міністерства освіти і науки України про вивчення математики, фізики та інформатики в 2017-2018 навчальному році.

Протягом секційних засідань учителі взяли участь в обговоренні статей: «Забезпечення математичної компетентності випускника – вимога часу» (автор: Козлова О.М., методист лабораторії природничо-математичних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»); «Формування фізичних компетентностей учнів в умовах оновлення програм» (автор: Северинова А.М., методист лабораторії природничо-математичних дисциплін КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»; «Науково-методичний супровід впровадження інформаційних технологій в освіті». (Шемшур В.М., завідувач лабораторії-центру інформаційних технологій КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»; Безпоясний Б.С., методист лабораторії-центру).

Підведено підсумки участі педагогів у XXІІ обласній виставці передових педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини - 2017» та презентовано найкращі навчально-методичні посібники та серії цифрових ресурсів.

Учителі-предметники обговорили плани робіт районних методичних об’єднань, визначили науково-методичні проблеми та пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік, взяли участь в онлайн-анкетуванні.

Бажаємо творчих успіхів у новому навчальному році!

Перемикач версій