31 жовтня 2017 року відбулася методична зустріч учителів трудового навчання на базі Черкаського колегіуму «Берегиня» за темою: «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках трудового навчання. Особливості роботи з обдарованими та творчими дітьми».

Вчителі ознайомилися з досвідом роботи Заслуженого вчителя України, «учителя-методиста», вчителя технічної праці Черкаського колегіуму «Берегиня» Ярошенка Павла Володимировича, який розповів про особливості підготовки учнів до Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Він звернув особливу увагу на практичний тур, під час якого школярі власноруч виготовляють вказаний у завданні виріб із певного набору матеріалів. Своїм колегам запропонував майстер-клас «Способи оброки та оздоблення виробів з металу» (вороніння, накатки).

Вчитель трудового навчання Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Компанієць Віктор Олексійович познайомив всіх учасників зустрічі із набором робототехнічного конструктора Lego.

Під час засідання круглого столу вчителі обговорили стан матеріально-технічного забезпечення кабінетів трудового навчання та майстерень.

Методична зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та залишила приємні спогади.

Перемикач версій