02 листопада 2017 року на базі Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для соціальних педагогів та практичних психологів із теми: «Сучасні підходи до навчально-виховного процесу учнів із особливими освітніми потребами».

Завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації Миронович Ірина Миколаївна надала методичні рекомендації щодо організації корекційної роботи в освітньому закладі.

Поділилися досвідом щодо супроводу та корекції розвитку учнів із особливими освітніми потребами асистент учителя Троян Анна Петрівна, соціальний педагог Михайлова Людмила Олексіївна та практичний психолог Кот Валентина Петрівна.

Методист районного методичного кабінету з питань практичної психології та соціальної роботи Харитонова Світлана Миколаївна провела практикум із елементами тренінгу: «Психологічний та соціально-педагогічний супровід інклюзивної освіти».

Кожен учасник семінару отримав необхідну інформацію, яку можна буде використати у власній педагогічний діяльності, зокрема у роботі з дітьми, які мають труднощі у навчанні.


Перемикач версій