Міжнародна освітня виставка - найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні галузі. Це ефективний дискусійний і навчальний майданчик як для науково-педагогічної спільноти, фахівців IT-сфери, органів влади та управління, так і для підростаючого покоління – школярів, абітурієнтів і студентів.

Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма з актуальних питань забезпечення якості освіти, реалізації завдань Концепції «Нова українська школа», впровадження обладнання та інноваційних освітніх технологій, розбудови інклюзивної освіти. У ході роботи відбулисяконференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи тощо за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Виставку відвідала вчитель початкових класів Червонослобідської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1 Гніденко Тетяна Миколаївна. Її вразили сучасний виробник мультимедійного обладнання EdPro & Mozaik, який показав, як можна отримати доступ до 3D-моделей через онлайн-платформу mozaWeb. Тетяна Миколаївна ознайомилась із електронними освітніми ігровими ресурсами «РОЗУМНИКИ», коли захоплюючі сюжети, анімовані персонажі та звуковий супровід перетворюють серйозне навчання на цікаву гру. Актуальною була інформація про STEM - освіту.  Одеська гімназія №7 зацікавила щоденниками для молодших школярів та класних керівників. ЄВРОПЕЙСЬКА ДИДАКТИКА представила для дітей демонстраційні та лабораторні засоби навчання: наочно-дидактичний матеріал із української мови на магнітах «Абетка українська», «Абетка англійська», демонстраційний набір цифр і знаків, терези, мікроскоп учнівський малий, годинники механічні й пісочні, математичний планшет, ляльковий театр, настільні розвивальні ігри, скриньки для зберігання засобів навчання тощо. Комунальний вищий навчальний заклад  «ВІННИЦЬКА АКАДЕМІЯ неперервної освіти» захопив майстер-класами з виготовлення яскравих й індивідуальних сувенірів (використання доступних матеріалів: тканина, стрічки, ґудзики, гілки з верби, колосся тощо).

        Тетяна Миколаївна стала учасником круглого столу «Сучасний першокласник. Хто він?» Спілкування відбулося у теплій та дружній атмосфері. Тема актуальна, бо хвилює багатьох учителів початкової школи.

Вчитель щиро вдячна за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну виставку, оскільки вражена багатим наповненням, креативним підходом до її організації.

 

Перемикач версій