На базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1відбувся майстер-клас для вчителів інформатики за темою: «Онлайнові сервіси для створення дидактичних ігор, вікторин та тестів».На початку зібрання заступник директора з навчально-виховної роботи Сагайдак Альона Валентинівна привітала всіх присутніх із прийдешніми святами та на згадку про зустріч подарувала кожному «жайворонка» з тіста - вісника весни. За допомогою відеопрезентації Альона Валентинівна ознайомила присутніх із історією та сьогоденням інноваційної школи Черкащини та побажала плідної роботи.

За допомогою мультимедійної презентації вчитель інформатики Компанієць Віктор Олексійович зробив глибокий аналіз сучасних онлайнових сервісів для створення дидактичних ігор, вікторин, опитувань та тестів, продемонструвавши зразки авторських робіт. У формі ділової гри був проведений майстер-клас: «Я роблю це так…», протягом якого Віктор Олексійович ознайомив учителів-предметників із онлайновим сервісом «Kahoot» та показав переваги його використання під час виконання практичних завдань.

Під час тренінгу «Створення вікторин, дидактичних ігор і тестів у програмі Kahoot» учителі інформатики, працюючи в групах, із захопленням створювали онлайнові дидактичні ігри, вікторини та тести.

Методист районного методичного кабінету Тищенко Ірина Анатоліївна ознайомила вчителів інформатики із листом Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 22.02.2018 № 432/02 «Про посилення роботи щодо запобігання жорстокому поводженню з дітьми», проаналізувала проведення інтелектуальних конкурсів та олімпіад у 2017-2018 навчальному році та провела нараду, на якій розглянула питання: підсумки проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер – 2018», атестація педагогічних працівників та їх участь у фахових конкурсах, друк у фахових виданнях, участь учителів-предметників у XXІІІ обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини» та конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів, у районному інтернет-семінарі з теми: «Модернізація навчально-виховного процесу шляхом розв’язування компетентнісних завдань із інформатики у 5-9 класах».

Методичні заходи такого спрямування надають можливість ознайомити вчителів району із найкращим педагогічним досвідом, залучити їх до участі в обговоренні актуальних фахових пропозицій та проблем.

 

 

 

Перемикач версій