На базі Тубільцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас для вчителів географії із проблеми «Реалізація наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» на уроках географії. Організація якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання».

З вітальним словом до учасників майстер-класу звернувся директор школи Майданік Микола Федорович.

У плані роботи майстер-класу було передбачено ряд заходів, зокрема тренінг, під час якого вчитель географії Журило Марина Миколаївна ознайомила присутніх із технологіями реалізації означеної змістової лінії при вивченні теми: «Гідросфера» на уроках географії у 6-9 класах.

Методист районного методичного кабінету Колодіна Лариса Володимирівна провела практикум із підготовки та оформлення матеріалів для участі в Інтернет-семінарах, конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів та в обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини», ознайомила вчителів із особливостями підготовки до державної підсумкової атестація та зовнішнього незалежного оцінювання - 2018 з географії.

Учасники за круглим столом обговорили проблеми, що виникають під час підготовки до означених іспитів, визначили їх шляхи усунення.

Практичний психолог школи Хуторна Валерія Анатоліївна провела із присутніми інтерактивну вправу «Психологічна руханка як засіб емоційного розвантаження на уроці».

 Атмосфера, яка панувала під час проведення заходів, була дружньою та сприятливою для професійного росту.

 

Перемикач версій