На базі Худяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум бібліотекарів закладів загальної середньої освіти з проблеми: «Інноваційні форми історико-краєзнавчої роботи у шкільній бібліотеці».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дядик Алла Петрівна представила заклад освіти, а учні – літературно-мистецьку композицію «Рідна школо моя!».

У літературній кав’ярні «З Україною в серці…» учасники зібрання насолодилися смачною кавою, прослухали поезію «Україна моя у вогні» сучасних письменників у виконанні учнів 10-11 класів, переглянули відеоролик «На варті», ознайомилися з презентацією-дослідженням учнів історико-краєзнавчого гуртка «Знайомтесь, наші герої!» тощо.

Бібліографічний огляд «Рядки, народжені душею…» представили директор комунального закладу «Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи» Канюка Валентина Миколаївна та завідувач відділом краєзнавчої роботи Воскобійник Лариса Василівна, під час якого спеціалісти ознайомили учасників зібрання з новими книгами патріотичного спрямування. Учні-гуртківці запросили до віртуальної екскурсії «Край, де ми живемо!». Гості із задоволенням відвідали куточок історії школи.

Голова методичного об’єднання Чернецька Валентина Василівна провела методичну майстерню з питання «Інноваційні форми масової роботи в бібліотеках – вимога часу» та детально зупинилася на етапах підготовки, оформлення та проведення бібліотечних заходів.

Методист районного методичного кабінету Сімончук Тетяна Юріївна ознайомила присутніх із новими нормативними документами щодо роботи бібліотек, детально зупинилася на підготовці до щорічної обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини», виборі підручників для учнів 1, 5 та 10 класів та підвела підсумки роботи шкільних бібліотек із історико-краєзнавчої тематики.


Перемикач версій