Відповідно до плану районного методичного кабінету на базі Свидівоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум для соціальних педагогів на тему «Соціально-психологічний театр у школі як засіб формування життєвих компетентностей учнів».

Презентовано досвід роботи шкільного соціального театру «Успіх». Методист із питань практичної психології Харитонова Світлана Миколаївна наголосила на важливості роботи театру як корекційно-розвивальної зі складними підлітками.

Усі учасники семінару були запрошені на справжню театральну виставу з білетами, місцями у глядацькій залі, дзвінками до початку вистави «Мандри душі». Учні 9-11 класів під керівництвом соціального педагога Руденко Ірини Анатоліївни, вчителя інформатики Тихолоз Оксани Іванівни, педагога-організатора Тертичної Лідії Михайлівни та керівника танцювального гуртка Пожар Ірини Володимирівни довели глядачам актуальність злободенної проблеми – через які випробування повинна пройти душа народу, щоб здобути силу, впевненість, свободу, незалежність.

Крім того, головний спеціаліст служби у справах дітей та молоді районної державної адміністрації Козієнко Наталія Вікторівна акцентувала увагу соціальних педагогів на роботі з учнями та їх родинами, що перебувають у складних життєвих обставинах. Вона детально зупинилася на алгоритмі співпраці школи, відділу освіти, методичного кабінету та соціальної служби у разі виявлення таких дітей.

Кожен із учасників семінару відповів на запитання запропонованої анкети, щоб перевірити свою обізнаність у питаннях профілактики торгівлі дітьми. Жоден із них не вважає означену проблему неактуальною.

Педагоги готові навчатися самі та пропагувати учням принципи особистої гідності, громадянської позиції.


Перемикач версій