03 грудня 2015 року в загальноосвітніх школах району відзначено Міжнародний день інваліда. У кожному навчальному закладі проведено такі виховні години: «Вони живуть серед нас», «Твори добро, бо ти людина», «З вірою у серці», «Раз теплом зігріте серце повік не прохолоне»; години спілкування: «Прояви повагу до інших», «Конвенція ООН про права дитини-інваліда», «Такі, як і ми»; конкурси малюнків, загальношкільні лінійки, концерти за участю дітей із особливими потребами, акції «Іграшка – другу», «години психолога» «Байдужість – найстрашніший ворог людини», «Познайомся. Другом стань», фестивалі соціальної реклами тощо. У шкільних бібліотеках організовано тематичні виставки: «Ми – діти однієї країни», «Зрозумій мене», «Всі ми різні, всі ми рівні».

З ініціативи учнівського самоврядування організовано благодійні ярмарки: «Нехай панує добро й справедливість», «Від серця до серця» та флеш-моби «Допоможи мені». Дітям із особливими потребами вручені подарунки та сувеніри Добра.

Заходи з нагоди Міжнародного дня інваліда традиційно збирають не тільки школярів та педагогів, а й привертають увагу сільської громади до проблем людей похилого віку, що мають особливі потреби. У цей день волонтерські загони надали посильну допомогу односельцям-інвалідам, подарували сувеніри, квіти, тепло своїх сердець.


Перемикач версій