08.12.2015 на базі Тубільцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів предметів «Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань» з проблеми «Удосконалення форм і методів військово-патріотичного виховання засобами особистісно зорієнтованих технологій на уроках та в позакласній діяльності».

Із вітальним словом до учасників семінару звернувся директор школи Майданік Микола Федорович, який прокоментував документальний фільм про життя школи. Учні подарували гостям сувеніри, зроблені своїми руками.

У ході семінару відвідано відкриті уроки у 10 класі із теми «Вогнева підготовка. Виконання вправи стрільби з пневматичної гвинтівки», в 11класі – з теми «Домедична допомога в бойових умовах. Транспортування (переміщення) пораненого в сектор укриття». Учитель предмета «Захист Вітчизни» Штомпель Анатолій Григорович продемонстрував шляхи формування в учнів навичок стрільби з пневматичної гвинтівки, а вчитель предмета «Основи медичних знань» Штомпель Тетяна Миколаївна ознайомила учнів із видами домедичної допомоги в бойових умовах під час транспортування пораненого.

Змістовним та зворушливим був виховний захід «Стежками бойової слави…». Його ведучі ознайомили присутніх із життєвим та бойовим шляхом уродженців села Тубільці – солдат Другої світової війни, воїнів-афганців та учасників антитерористичної операції на сході України. Голова ветеранської організації с.Тубільці Соломаха Микола Андрійович розповів учасникам семінару про трагічні сторінки Дніпровської операції.

Атмосфера, яка панувала під час проведення районного методичного заходу, сприяла утвердженню сили духу українського народу та віри в мирне щасливе майбутнє нашої держави.


Перемикач версій