11.12.2015 до Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітав Кременецький Борис Володимирович, генерал-майор, керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін у зоні АТО. Зворушливим є те, що воїн знайшов кілька годин у своєму досить щільному робочому графіку для спілкування з учнями та вчителями.

Згідно з дорученням військовослужбовців СЦКК генерал-майор передав волонтерам школи подяку за проявлену ініціативу, активну громадянську позицію та надання допомоги у забезпеченні життєдіяльності групи Спільного центру, значний вклад у відновлення миру та стабільності в зоні АТО. А ще – прапор із автографами воїнів і словами вдячності та побажаннями: «Любіть країну свою, пишайтеся Україною – вона починається з вас!». Шкільний музей поповнився експонатами з передової.

Найбільше хвилювалися члени загону «Нічні кажани», адже не кожного дня випадає показати свій вишкіл генерал-майору! Визнанням їх майстерності стала пропозиція доправити прапор загону на передову до розвідників 24-ї ОМБр, щоб ті змогли залишити на ньому свої автографи та побажання. Учні молодших класів передали нашим захисникам сувеніри, виготовлені власними руками.

Від’їжджаючи до зони АТО, гість висловив щиру вдячність за надзвичайно теплу зустріч. Він наголосив: «Спілкування з дітьми та вчителями надає сил та добавляє віри в нашу перемогу».


Перемикач версій