11.12.2015 на базі Худяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів хімії з проблеми «Формування в учнів практичних та дослідницьких компетентностей на уроках хімії шляхом використання новітніх технологій».

Учасників семінару привітала заступник директора з навчально-виховної роботи Дядик Алла Петрівна. Гості переглянули документальний фільм про життя школи та літературно-музичну композицію «Рідна школо моя!».

У ході семінару відвідано уроки у 8 класі із теми «Генетичні зв’язки між класами неорганічних сполук». Учитель хімії Сивець Ганна Іванівна на уроці презентувала різні методи та форми роботи для актуалізації навчальної, пізнавальної діяльності учнів. Ознайомила з інтерактивними вправами, які застосовувала під час формування дослідницьких компетентностей учнів.

Учителі школи Бас Валентина Іванівна та Сайфудінова Ганна Петрівна поділилися досвідом роботи з написання науково-дослідницьких робіт учнями-членами Малої академії наук України. Сердитий Юрій Анатолійович ознайомив учасників семінару з Інтернет-ресурсом для вчителів природничих дисциплін.

Методист районного методичного кабінету Діхтяр Тамара Василівна підвела підсумки участі школярів в обласній Інтернет-олімпіаді, ознайомила із результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, обговорила з учителями питання щодо участі в обласній педагогічній виставці авторських навчальних програм та навчально-методичних посібників «Освіта Черкащини - 2016», конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін.


Перемикач версій