На базі дошкільного навчального закладу «Лісова казка» с.Мошни 15.12.2015 відбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів середніх груп на тему: «Організація безпечного життєвого простору дитини в довкіллі».

Методист з дошкільної освіти районного методичного кабінету Голубенко Валентина Григорівна наголосила на актуальності формування у дошкільників правил безпечної поведінки в довкіллі, освітньо-виховних завданнях із безпеки життєдіяльності відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.

Присутнім було запропоновано переглянути розвагу в середній групі «Щоб не сталося біди», яку провела вихователь Сидоренко Ольга Борисівна. Під час умовної подорожі до лісу діти разом із вихователем надавали допомогу звірятам під час виникнення небезпечних ситуацій, застерігали їх від необачних вчинків у поводженні з вогнем, невідомими предметами, електричним струмом, чужими і незнайомими людьми, класифікували безпечні і небезпечні предмети, закріпили знання номерів виклику екстрених служб та правила безпечної поведінки в природному, предметному, соціальному довкіллі.

Вихователі Гаряєва Валентина Володимирівна та Скорина Валентина Іванівна підготували мультимедійну презентацію: «Формування основ безпечної поведінки дитини в довкіллі», під час якої звернули увагу на впровадження найбільш ефективних методів і форм роботи з дітьми з питань безпеки життєдіяльності.

Вихователь-методист Рощепій Лідія Семенівна провела тренінги та ігрові вправи «Школа безпечних наук».

Зацікавила учасників методичного об’єднання виставка тематичних дидактичних посібників, де були представлені різноманітні авторські розробки.


Перемикач версій