Напередодні свята, Дня Святого Миколая, делегація у складі начальника відділу освіти Черкаської райдержадміністрації Григорчук Людмили Василівни, методиста районного методичного кабінету Сімончук Тетяни Юріївни, заступника директора з виховної роботи Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Перцьової Ольги Вікторівни, голови районної Ліги старшокласників Житкової Анни, вчителя предмета «Захист Вітчизни» Фармагея Володимира Володимировича та учнівського активу Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відвідали Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерала-майора Ігоря Момота, який знаходиться у селищі Оршанець.

Григорчук Л.В. презентувала досвід роботи учнівського та педагогічного колективів шкіл Черкаського району щодо військово-патріотичного виховання підростаючого покоління і популяризації професії військовослужбовців серед випускників. Вона повідомила, що протягом місячника шкільних бібліотек у всіх загальноосвітніх навчальних закладах проведено акцію зі збору книг, який проходив під гаслом: «Бібліотека українського воїна». У ході акції зібрано 121 примірник художньої та історичної літератури. Зібрані книги зорієнтовані на духовний розвиток молодих прикордонників, зокрема на вивчення ними історії, культури, релігії, традицій і звичаїв українського народу.

Житкова Анна від імені учнівської молоді Черкаського району привітала з новорічно-різдвяними святами, передала до бібліотеки книги – вічну мудрість поколінь.

Заступник начальника Центру з навчально-методичної роботи, підполковник Герасинюк Олександр Васильович подякував за співпрацю, подаровані книги і наголосив, що ними приділяється велика увага патріотичному вихованню військовослужбовців, тому особливе значення має ґрунтовне вивчення історії рідного краю, сторінок героїчної боротьби українського народу за державну незалежність.

Для захисників Вітчизни книги стали справжнім подарунком до Дня Святого Миколая.


Перемикач версій