17.12.2015 у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася обласна конференція лідерів Ліги старшокласників. Черкаський район представляла президент учнівського самоврядування Житкова Анна, учениця Білозірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У рамках заходу лідери підвели підсумки 2015 року, відвідали музей, який функціонує на базі закладу, склали план спільних дій на 2016 рік.

За результатами участі у підпроектах Ліги старшокласників «Ми – патріоти Черкащини» Черкаський район посів І місце!

Підведено підсумки обласного конкурсу на кращий дизайн емблеми Всеукраїнського збору Ради старшокласників. Роботи учениць Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коваленко Аліни та Прокопенко Катерини посіли ІІ місце, а ескіз учня Сагунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Брика Олександра – ІІІ місце.

Учнівському і педагогічному колективу Чорнявського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» вручено подяку Департаменту освіти і науки за участь в акції «Рушник єднання».

Вітаємо осередки учнівського самоврядування району з перемогою та бажаємо успіхів у подальших конкурсах, нових вам звершень і досягнень!


Перемикач версій