Початок навчального року приніс у Червонослобідську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 не лише свято Першого дзвоника, а й неймовірну можливість для її учнів удосконалити навички володіння англійською мовою. Проект Go Camp-2018 подарував дітям змогу весело і з користю провести післяурочний час.     

         У вересні двері школи відчинилися для досвідченого, креативного волонтера з Канади Марка Копінека. Здобувачі освіти з легкістю знайшли спільну мову з Марком, подолали мовний бар’єр та вдосконалили навички креативного мислення.        

         Проект «Go Camp After School» разом із найбільшою телекомунікаційною компанією «Київстар» подарували учням унікальну можливість розвинути власні підприємницькі здібності. Головним завданням для учнів 10 класів було створення власного додатка на мобільний телефон. Протягом двох тижнів діти виконували різні завдання, пропонували ідеї для вирішення будь-яких проблем, працювали в команді, взаємодіяли з іншими та реалізовували власні проекти.

         Волонтер Марк Копінек всіляко підтримував юних підприємців, мотивуючи їх думати і говорити англійською мовою. Також він не втрачав можливості відвідати уроки у школі, щоб познайомитися з дітьми. Водночас волонтер виявляв інтерес до вивчення української мови і проявляв активність у виконанні різних видів діяльності на уроках української мови та літератури. Марк ділився своїми враженнями від подорожі Україною, а також розповів багато цікавого про культуру Канади. Не обійшлося і без виконання гімну України. В кінці табору «Go Camp After School» учні представили свої розробки і отримали заохочувальні призи.

 

Перемикач версій