10 жовтня 2018 року на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 ім. В.Симоненка відбувся виїзний семінар-практикум для вчителів біології з проблеми: «Використання інноваційних методів навчання у формуванні предметної компетентності». У методичному заході взяли участь вчителі біології із 21 закладу загальної середньої освіти.

           З вітальним словом та презентацією про навчальний заклад звернулася заступник директора Кисленко Тетяна Леонідівна. З метою ознайомлення з навчально-методичним забезпеченням закладу загальної середньої освіти учні школи провели екскурсію школою.

           Вчителі біології були активними учасниками майстер-класів. Вчителі біології Громова Тетяна Василівна провела майстер-клас за темою: «Створення онлайн вікторини за допомогою сервісу http://getkahoot.com», а вчитель фізики Совгира Світлана Миколаївна за темою: «Створення дидактичних матеріалів за допомогою сервісу https://app.wizer.me/».

          Із доповіддю-презентацією виступила вчитель біології Тубільцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Михайленко Ліна Петрівна з проблеми: «Упровадження STEM-освіти на уроках біології методом проектно-орієнтованого навчання з метою формування дослідницької компетентності учнів».

         Віртуальну екскурсію сайтами мережі Інтернет провела методист районного методичного Діхтяр Тамара Василівна.

         Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Педагоги підвищили свою професійну компетентність, обмінявшись досвідом.