11.10.2018 відбулося засідання Школи молодого вчителя з проблеми «Моделювання сучасного уроку іноземних мов як шлях підвищення професійної компетенції педагогів» на базі Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

         Методист районного методичного кабінету Сімончук Тетяна Юріївна, ознайомила присутніх із нормативними документами, які регламентують роботу вчителя.

         Керівник Школи молодого вчителя Кузькіна Світлана Юріївна детально опрацювала Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-11 класів закладів загальної середньої освіти, вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти, роз’яснила зміст, обсяг й тривалість домашніх завдань, вимоги до ведення та перевірки учнівських зошитів, словників, допомогла у корекції календарно-тематичного планування.

         Молоді спеціалісти відвідали урок у 7 класі з теми: «Школа», який провела вчитель вищої категорії, вчитель-методист Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Гаврюшова Людмила Михайлівна.

         Молоді педагоги обговорили вимоги до сучасного уроку, типи та структуру уроків, шляхи підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов, попрактикувалися у написанні поурочних планів, записів у класному журналі.

 

 

Перемикач версій