14.10.2018 з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва у місті Чигирин відбулася урочиста церемонія посвяти учнів новостворених козацьких класів у козачата. У заході взяли участь учні 5-7 козацьких класів Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

   Біля бастіону Петра Дорошенка наші козачата були присутні на традиційній церемонії посвяти.

  Із задоволенням найактивніші козачата Микола та Ірина в інтерв’ю телеканалу «Рось»  розповіли про минулорічну посвяту в козачата на базі Навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота та цікаве життя козацьких класів у школі, про улюблені шкільні предмети, про факультатив «Джура», на якому учні вивчають історію козацтва, стріляють у тирі, марширують тощо... А ще діти поділились тим, що вони мріють стати такими, як учасники рою «Мошногірські яструби» і продовжити славу яструбів у дитячо-юнацькій військово-патріотичній  грі «Сокіл» («Джура»).

   Не забували діти говорити слова вдячності всім захисникам України, людям у військовій формі за героїзм, сміливість, відданість, патріотизм і гідність.

 Після церемонії посвяти втомлені, але задоволені козачата милувались краєвидами і фотографувались на Богдановій (Замковій) горі. 

 

Перемикач версій