18.10.2018 відбувся постійно діючий семінар вчителів іноземних мов із проблеми: «Інноваційний підхід до проведення сучасного уроку іноземних мов» на базі Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

       Керівник постійно діючого семінару Харенко Оксана Михайлівна Леськівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів виступила з презентацією на тему: «Сучасний урок іноземної мови. Самоаналіз уроку як засіб підвищення ефективності професійної діяльності вчителя» та провела майстер-клас із актуального питання: «Планування сучасного уроку іноземної мови».

       Кожен учитель прагне зробити свій урок продуктивним та результативним. Учасники зібрання тренувалися у правильному формулюванні мети уроку, вчилися розрізняти основну мету, допоміжні та особисті цілі та переконувалися, що види завдань на уроці мають відповідати основній меті. Учасники зібрання навчилися формулювати цілі для учнів або наслідки навчання (learning outcomes) визначати і окремі поетапні цілі та завдання, розташовували їх у найоптимальнішому порядку та розмірковували над особистими цілями (personal aims) вчителів, вчилися розподіляти час на різних етапах уроку. Тож план уроку нагадує дорожню карту, що показує нам, куди ми йдемо і як збираємося туди дістатися. Також фахівці вчилися рефлексії.

         Отже, сподіваємося, що уроки наших учителів будуть цікавішими і результативнішими!

 

Перемикач версій