У Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки стали Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ». Виставка наразі - це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в освітній процес.

   Участь у виставці взяли участь 545 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, США, Болгарії, зокрема 82 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; 335 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти,  обласних і міських органів управління освітою; 96 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 32 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали.

  Освіту Черкаського району на виставці презентували педагогічні колективи  Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 у номінації «Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції «Нова українська школа» та Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанківської сільської ради у номінації «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення». Учасники нагороджені Дипломами І ступеня та золотими медалями.

    Науково-методичний супровід підготовки матеріалів до участі у виставці здійснював районний методичний кабінет.

    Бажаємо педагогам нових перемог на освітянській ниві!