27 жовтня у Черкаській спеціалізованій школі № 17 відбувся відкритий дебатний турнір «Черкаси-2018».  У турнірі брали участь 30 команд, у тому числі команди з Кривого Рогу, Києва, Новоукраїнки, Золотоноші. Змагання відкрив директор школи Бунякін Дмитро Володимирович, який наголосив, що інтелектуально розвинута молодь є майбутнім нової української формації.

    Команда «Хвиля» Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 під керівництвом Свенціцької Олени Володимирівни неодноразово брала участь у дебатних турнірах, але учні молодшої ліги випробували свої сили вперше. Команду представили учні 6 класу Гаркуль Ілона, Калина Анна та Волошенко Валерія. Гра відбувалася у три тури. Учасники дискутували у дебатному форматі Карла Поппера на тему: «Сучасне суспільство не потребує паперових книг». Учням довелося відстоювати свою думку з різних позицій: «за» та «проти». В першому та другому раундах «Хвиля» зустрілася з командами Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17. Змагання проходили у швидкому темпі. Команди задавали актуальні запитання та відповідали, опираючись на ретельно дібраний матеріал. Дискусія не припинялася навіть під час брейк-кави. У півфіналі команди зіграли раунд-імпровізацію «Мультфільм «Том і Джері» навчає добру». Дебют молодшої ліги команди «Хвиля»  відбувся.     

    Сподіваємося, що надалі досвід, здобутий в турнірі, дасть можливість отримати заслужену перемогу у фіналі. Наразі всі учасники були раді сертифікатам та невеликим подарункам. Яскраві емоції від спілкування та нові друзі залишаться на згадку про зустріч.

 

Перемикач версій