Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників 30 та 31 березня 2020 року з дотриманням карантинних заходів відбулися засідання атестаційних комісій при закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Черкаського району.

 08 квітня 2020 року дистанційно проведено засідання атестаційної комісії при відділі освіти Черкаської районної державної адміністрації, враховуючи характеристики, атестаційні листи, документи про проходження підвищення кваліфікації, подані головами атестаційних комісій І рівня засобами електронного та поштового зв’язку у встановленому законодавством порядку.

Атестації підлягало 179 осіб. З метою визначення відповідності займаній посаді атестовано 8 директорів закладів загальної середньої освіти, 4 заступники з навчально-виховної роботи, 1 заступник з виховної роботи та 11 завідувачів (директорів) закладів дошкільної освіти.

У 2019-2020 навчальному році в закладах загальної середньої освіти атестовано 134 педагогічних працівників, що становить 21,7% від загальної кількості працюючих. За підсумками атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 16 особам (11,9%), атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 26 осіб (19,4%); присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» 9 особам (6,7%); атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» 43 особи (32,1%); присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» 19 особам (14,2%); атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст другої категорії» 2 особи (1,5%). Встановлено та атестовано на відповідність раніше встановленим тарифним розрядам 19 осіб (14,2%).

Всього підвищили кваліфікаційний рівень 53 особи, що складає 40% від загальної кількості атестованих педагогічних працівників.

Також проатестовано 37 вихователів закладів дошкільної освіти та 9 керівників гуртків Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Присвоєно педагогічне звання «старший учитель» 12 особам; атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» 9 осіб; присвоєно педагогічне звання «учитель-методист» 2 особам; атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» 2 особи; присвоєно педагогічне звання «вихователь-методист» 2 особам; атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «вихователь-методист» 5 осіб; атестовано на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «керівник гуртка-методист» 1 особу.

Разом присвоєно та підтверджено педагогічні звання 33 особам.

Бажаємо нашим освітянам творчих успіхів на святій і нелегкій педагогічній ниві, талановитих і вдячних вихованців.

Нехай ваш шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, у ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності.

Перемикач версій