Означений конкурс проведено у три етапи (районний, обласний, всеукраїнський) Мiнiстерством освіти i науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством культури України, Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені Василя Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України.

Мета конкурсу – залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії.

Лауреатами обласного етапу конкурсу стали Коцар Лідія Дмитрівна, завідувачка бібліотеки Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, у номінації «Медіакультура в бібліотечному просторі»; та Гуріненко Валентина Миколаївна, завідувачка бібліотеки Леськівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Леськівської сільської ради, у номінації «Бібліотека – територія читання».

Дякуємо Вам за сумлінну працю, результативну участь у професійному конкурсі. Бажаємо нових звершень у бібліотечній справі!


Перемикач версій