У рамках реалізації проекту «Класна школа» 19 учнів Червонослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 разом із директором Завалко Тетяною Анатоліївною, вчителем англійської мови Скринською Людмилою Миколаївною та вчителем інформатики Луцик Ольгою Петрівною здійснили дружній візит до Польщі.

Протягом 10 днів група перебувала в невеличкому мальовничому містечку Балігрод. Перед делегацією відкрилася неймовірна краса гір та полонин. Всі були приємно здивовані гостинним прийомом, різноманітною і змістовною програмою перебування в сусідній державі та смачною польською кухнею. Час летів швидко, оскільки кожен день приносив щось нове та неповторне.

Відбулася цікава екскурсія містом, у ході якої і діти, і педагоги ознайомилися з архітектурними пам᾽ятками, побували в костелі, порівняли церковні служби в православних та католиків, прослухали чарівну мелодію органу. Запам᾽ятався всім візит до аквапарку в м.Леско з атракціонами, гірками, спортивним басейном.

Похід до Національного парку Bieszczady, на Вітлінську полонину та найвищу вершину Bieszczady для багатьох стали першим досвідом підняття в гори. Діти дізналися про місцеву флору та фауну в лісництві. Відвідали приватний природничий музей, експонати якого збирали члени однієї родини понад 30 років. Не залишили дітей байдужими і прогулянка на катері штучним озером Solina, і краєвиди з найвищої дамби Польщі (висота 82м, довжина 600м).

Кожен день, проведений в інтернаціональному таборі, супроводжувався розучуванням польської мови, пісень, народних танців та інсценізацією відомих творів.

Останній день був надзвичайно емоційним, оскільки це було прощання з новими польськими друзями, обмін подарунками та контактами для підтримання зв᾽язку. На зустріч також завітав мер містечка Балігрод, під час якої обговорено питання подальшої співпраці та візиту учнів польської школи до с.Червона Слобода.

Із нетерпінням чекаємо гостей на Черкащині!


Перемикач версій